THE RASMUS

1
THE RASMUS
Дата
Початок
20:00
Місце
Арт-завод МЕХАНІКА. Інакша земля
Адреса
м. Харків, вул. Плеханівська, 126
Ціна квитка
790 грн.
В Україні про The Rasmus чув кожен поціновувач похмурої музики і баладної лірики. Чи не у кожного підлітка на початку нульових висів на стіні плакат групи. За свою тривалу кар'єру один з найзнаменитіших колективів Фінляндії випустив дев'ять альбомів, отримав величезну кількість різних нагород як у себе на батьківщині, так і за кордоном.

Більше 4 мільйонів альбомів групи було продано по всьому світу. Але саме п'ятий студійний альбом Dead Letters і безсмертний хіт In the Shadows принесли чотирьом фінським музикантам світовий успіх в 2003 році. У 2019 The Rasmus відправиться в європейський ювілейний тур до 15-річчя виходу платівки.

Лідер групи Лаурі говорить про майбутній турі наступне: «Dead Letters - найбільш знаковий альбом в історії The Rasmus. На момент релізу альбому наш колектив існував уже десять років і мав величезний успіх у Фінляндії: платинові альбоми, аншлагові концерти. Завдяки впевненості, цікавості і страху перед майбутнім, ми записали більш похмурий і меланхолійний альбом, який визначив наш новий індивідуальний стиль. Занурившись у спогади про минулі часи, ми захотіли відсвяткувати 15-ту річницю Dead Letters і зіграти всі композиції пластинки для шанувальників групи. Платівка насичена яскравими сценічними образами, які хочеться втілити в наших живих виступах. Деякі пісні з цього альбому будуть вперше зіграні під час ювілейного туру ».

На цьому сюрпризи не закінчуються: платівка Dead Letters буде перевидана на CD і LP носіях в ексклюзивному подарунковому виданні. Оновлене видання вийде в продаж 6 червня цього року.

Сьогодні рок-група The Rasmus, як і раніше, оточена вірними прихильниками, сповнена творчої енергії і юнацького завзяття, що дозволяє їй досі збирати повні зали.Фінські рокери відсвяткують ювілей пластинки разом зі своїми