Офіційний імідж 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю

1
ОМКФ10

Ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль презентує офіційний імідж. Цьогоріч концептуальний стиль ОМКФ, який відбудеться 12-20 липня, розробляла студія графічного дизайну 111room, а основою стали роботи одеського фотографа Оксани Канівець.

За десять років свого існування Одеський кінофестиваль міцно закріпив за собою звання масштабного дев’ятиденного заходу, на який вирушають за якісним кіно, яскравими враженнями, одеським колоритом та незабутнім відпочинком. Імідж ювілейного кінофестивалю, що цьогоріч відбудеться з 12 по 20 липня — це своєрідний огляд десяти років існування ОМКФ, у якій поєднались його атмосферна локація та знакове число 10.

oiff_poster

Десять фестивалів – це важливий і значний період для нас. У створенні цьогорічного іміджу нам хотілось зробити саме таку ретроспективу, рефлексію на ті надзвичайні моменти та емоції, які протягом 10 років Одеський кінофестиваль дарує глядачам. Традиційно головними темами є поєднання унікальності самої Одеси та найкращого кіно, яке насправді народжується з маленьких моментів, адже життя – це найкращий сценарист. Колекція іміджів 10-го ювілейного ОМКФ – це колаборація агенції 111room, яка надала цьогорічному іміджу зміст та форму, та Оксани Канівець, талановитого фотографа, яка спостерігала всі етапи творення та проведення Одеського кінофестивалю з перших днів”, - говорить генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.

oiff_fish

Концептуальний стиль ювілейного кінофестивалю розробляла студія графічного дизайну 111room. Раніше студія працювала над серією постерів для "Інтершколи", брендом “Strila”, у 2017 році брала участь у ГОГОЛЬFESTі, а ще через рік — у “Книжковому Арсеналі”, де за чотири дні автори студії розмалювали 30-метрову стіну. У своєму стилі ілюстратори поєднують традиційність та експериментальність. За словами авторів, ідея постерів 10-го ОМКФ передає емоційну складову, без якої фестиваль неможливий.

В іміджі 10-го ОМКФ знайшла своє відображення Одеса - місто, яке всі ці роки гостинно приймає гостей кінофестивалю і щороку підтверджує звання кінематографічної столиці України. Так, знакове число 10, в якому відображений ювілей кінофестивалю, гармонійно доповнили світлини Одеси, зроблені фотографом Оксаною Канівець.

Нагадаємо, що ювілейний 10-й Одеський кінофестиваль пройде з 12-го до 20-го липня.