Be a Lady They Said

Be a Lady They Said

Будь леді, казали вони. Спідниця закоротка. Виріз заглибикий. Штани затісні. Не оголюйся так. Не показуй стегна. Не показуй груди. Не показуй живіт. Не показуй ямку між грудьми. Щоб білизни не було видно. І плечей. Прикрийся. Залиш місце уяві. Одягайся скромно. Не будь спокусницею. Чоловіки не можуть контролювати себе. У чоловіків є потреби. Що ж ти така старосвітська. Попустись трохи. Покажи трохи тіла.
Сексуальною будь. Гарячою штучкою. Не провокуй. Ти сама напросилась. Чорне носи. І підбори. Куди так вибралась? Не могла одягнутись нормально. Скинь цю толстовку; а то себе занедбала.

Будь леді, казали вони. Не будь занадто товстою. Не будь занадто худою. Не будь завелика. Не будь замала. З'їж щось. Скинь вагу. Перестань їсти так багато. Не їж напихайся швидко. Замов салат. Не їж вуглеводи. Забудь про десерт. Тобі треба схуднути. Поміститись у сукню. Сядь на дієту. Пильнуй, що їси. Їж селеру. Жуй жуйку. Пий багато води. Треба влізти в ті джинси. Боже, та ти як скелет! Чому ти не їси? Ти маєш кепський вигляд. Ти хвора на вигляд. Зїж бургер. Чоловіки люблять м'ясистих жінок. Будь дрібненькою. Будь легенькою. Будь маленькою. Будь крихітною. Будь жіночною. Будь нульовим розміром. Будь подвійним нулем. Сама стань нічим. Стань меншою, ніж ніщо.

Будь леді, казали вони. Прибери волосся з тіла. Голи ноги. Голи пахви. Поголи і бікіні. Віск на обличчя. Віск на руки. Намалюй брови. Позбудься вусів. Вибіли це. Вибіли те. Відбіли шкіру. Засмагни. Усунь шрами. Сховай розтяжки. Накачай прес. Надуй губи. Ботокс у зморшки. Підтягни обличчя. Втягни живіт. Схудни у стегнах. Тримай в тонусі ноги. Випни цицьки. Виглядай природно. Будь собою. Будь справжньою. Будь впевненою. Ти надто стараєшся. Ти вже перестаралася. Чоловіки не люблять тих, що занадто стараються.

Girls. Girls. Girls. Magazine girlsgirlsgirlsmag.com

"Be a Lady They Said"

Words: Camille Rainville
Narrator: Cynthia Nixon
Director: Paul McLean paul-mclean.com
Music: Louis Souyave @ OPM.london
Post: Mini Content mini-content.com
Producer: Claire Rothstein claire-rothstein.com

#bringingbackthewoman #girlsgirlsgirlsmag #bealady

Будь леді, казали вони. Роби макіяж. Покращуй обличчя. Приховуй вади. Зроби контуринг носа. Підкресли скули. Підведи очі. Намалюй брови. Подовж собі вії. Нафарбуй губи. Пудра, рум'яна, бронзер, хайлайтер. Волосся занадто коротке. А тепер задовге. Кінці посіклися. Висвітли волосся. Дивись, відросло коріння. Пофарбуй волосся. Не в синій, це неприродно. Ти посивіла. Тебе це старить. Виглядай молодо. Виглядай моложаво. Виглядай поза віком. Не старій. Жінки не старіють. Стара – негарних. Чоловіки не люблять негарних.

Будь леді, кказали вони. Бережи себе для одного. Будь чиста. Будь непорочна. Не говори про секс. Не фліртуй. Не будь сукою. Не будь курвою. Не спи з ким попало. Не втрачай гідності. Не грайся з багатьма чоловіками. Не віддавайся. Чоловіки не люблять повії. Не будь недоступною. Не будь такою зажатою. Веселись. Усміхайся частіше. Догоджай чоловікам. Будь досвідченою. Будь сексуальною. Будь цнотливою. Будь розпусною. Будь незайманою. Будь сексуальною. Будь крутою. Будь не така, як інші.

Будь леді, казали вони. Не говори так голосно. Не говори так багато. Не висовуйся. Так не сядь. Так не встань. Не напирай. Чому ти така нещасна? Не будь сукою. Не будь такою нахабою. Не галасуй. Не привертай уваги. Не будь така емоційна. Не плач. Не кричи. Не лайся. Не роби нічого. Слухайся. Терпи. Будь мила. Не скаржся. Піддайся йому. Потіш його его. Хай за тобою в'ється. Чоловіки хочуть того, чого не можуть мати. Не віддавайся. Змусь його добиватись. Чоловіки люблять за кимось гнатись. Склади йому одяг. Приготуй вечерю. Ощаслив його. Це жіноча робота. Колись з тебе буде гарна дружина. Візьми його прізвище. Лишила своє через рисочку? Дурна феміністка. Народи йому дітей. Ти не хочеш дітей? Колись ще захочеш. От побачиш.

Будь леді, казали вони. Не дай себе зґвалтувати. Захисти себе. Не пий забагато. Не ходи сама. Не виходь пізно гуляти. Не одягайся так. Не показуй забагато. Не напивайся. Не залишай склянку без нагляду. Заведи собі друга. Не ходи де темно. І тільки в гарних районах. Скажи комусь, куди йдеш. Носи з собою балончик. Купи свисток безпеки. Тримай ключі в кулаці. Піди на курси самозахисту. Перевір багажник. Замкни двері на ключ. Не ходи сама. Не дивись йому в очі. Не підморгуй. Не будь доступною. Не привертай уваги. Не запізнюйся. Не розказуй пошлі анекдоти. Не усміхайся незнайомцям. Не виходь вночі. Нікому не довіряй. Не кажи так. Не кажи ні.

Просто "будь леді", казали вони.

Переклад Марта Госовська